X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
USD

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Host34.com olarak "sorunsuz ve en iyi hizmeti sunabilmek" anlayışı ile çalışmaktayız. Bu anlayışımız sayesinde geride bıraktığımız uzun yıllar sonunda, sektörün güvenilir şirketlerinden birisi olarak size hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin işinin ve web sitelerinin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, 365 gün 7/24 çalışmakta ve her soruna en hızlı şekilde müdahele edilmesini sağlamaktayız.

Tüm hizmetlerimizi 7/24 takip ederek olası bir sorunda en kısa sürede müdahele edilmesini sağlıyoruz. Böylece, verdiğimiz uptime garantisinin sağlıyoruz. Her türlü sorunda %100 şeffaf davranıyoruz, bizden kaynaklanan bir sorun var ise bunun çözülmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu şeffaflığımızın ve özverimizin, siz değerli müşterilerimizin işlerine değer kattığını bilinci ile çalışıyoruz.

Sürekli olarak geleceğe yatırım yapıyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için  sistemlerimizde düzenli olarak upgradeler yaparak güncel teknolojiler ile sizlere hizmet sunmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki güncel teknolojiler ile işlerinizde daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Her türlü sorun oluşması ihtimalini gözönünde bulunduruyor, olası tüm durumlara karşı felaket seneryoları geliştiriyor bu seneryoların gereksinimlerini yerine getirerek duraksamadan hizmet sağlamayı kendimize presib ediniyoruz. 

Sizlerin ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetler için kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.
Siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmiş olması bizim için bir gurur anlayışı ile her daim size hizmet sağlamayı kendimize görev biliyoruz.

Başka bir isteğiniz var mı ? bizim çalışma prensibimiz.

Host34.com bir Şanlısoy Teknoloji ve Yazılım hizmetleri Sunucu / Web Hosting / Alan adı ve barındırma ile ilgili hizmetleri kapsayan markasıdır.


Top